- Screen Size: 65 inch
- Resolution: 4K (3,840 x 2,160)
- Series: LS01D (2024)
- Refresh Rate: 100Hz
- Picture Engine: Quantum Processor 4K
- HDR: HDR 10+ / Quantum HDR
- Speaker Type: 4CH
- Connectivity: HDMI: 4 / USB-A: 2
- Operating System: Tizen™ Smart TV
- Made By Samsung in Egypt
عرض السلة تم إضافة “Samsung 65 inch Frame QLED 4K Frame TV 2022” إلى سلة مشترياتك.
جديد
Samsung 98 inch Q80C QLED 4K Smart TV
1,840.000 د.ك
Samsung 65 inch The Serif LS01D QLED 4K Frame TV – 2024
483.000 د.ك
| Availability | In Stock |
|---|---|
| Warranty | Yes |
| Article Number | QA65LS01DAUXZN |
| Display Size | 65 inch |
| TV Display Type | QLED 4K |
| TV Display Size | 65 inch |
| HD Technology | QLED 4K |
| Resolution | 4K (3,840 x 2,160) |
| Picture Engine | Quantum Processor 4K |
| Micro Dimming | Supreme UHD Dimming |
| Contrast | Mega Contrast |
| Motion Rate | 100Hz |
| HDR Technology | HDR 10+ / Quantum HDR |
| Audio | Adaptive Sound Pro – 360 Audio – OTS Lite – Active Voice Amplifier Pro |
| Design | Serif Design |
| Slim Type | Slim look |
| Stand Color | BLACK |
| Bezel Type | VNB |
| Wi-Fi Type | Yes (Wi-Fi 5) |
| TV Type | QLED |
| USB ports | USB-A: 2 |
| Speaker Type | 4CH |
| Sound Output (RMS) | 40W |
| HDMI Connectivity/Port | 4 |
| Dimensions (W x H x D) (with stand) | 1479.1 x 1361.2 x 499.0 (WxHxD, mm) |
| Dimensions (W x H x D) (without stand) | 1479.1 x 875.1 x 280.0 (WxHxD, mm) |
ادفع على 4 دفعات بدون فوائد. مع ديمة
توصيل مجاني
التصنيف: التلفزيونات
الوصف
مراجعات (0)
كن أول من يقيم “Samsung 65 inch The Serif LS01D QLED 4K Frame TV – 2024” إلغاء الرد

المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.