- Screen Size: 65 inch
- Resolution: 4K (3,840 x 2,160)
- Refresh Rate: 100Hz
- Picture Engine: Quantum Processor 4K
- HDR: Quantum HDR / HDR10+
- Speaker Type: 2CH (20W)
- Connectivity: HDMI: 4 – 4K 120Hz (for HDMI 1/2/3/4) / USB-A: 2
- Contrast: Dual LED
- Multi-View: upto 2 videos
- Operating System: Tizen™ Smart TV
- Made By Samsung in Egypt
عرض السلة تم إضافة “Samsung 55 inch FLAT Q60B QLED 4K Resolution Smart TV 2022” إلى سلة مشترياتك.
جديد
Samsung 65 inch Q70D FLAT QLED 4K Resolution – 2024
380.000 د.ك
| Availability | In Stock |
|---|---|
| Warranty | Yes |
| Article Number | QA65Q70DAUXZN |
| Display Size | 65 inch |
| TV Display Type | QLED 4K |
| TV Display Size | 65 inch |
| HD Technology | QLED 4K |
| Resolution | 4K (3,840 x 2,160) |
| Picture Engine | Quantum Processor 4K |
| Micro Dimming | Supreme UHD Dimming |
| Contrast | Dual LED |
| Motion Rate | 100Hz |
| HDR Technology | Quantum HDR / HDR10+ |
| Audio | Adaptive Sound Pro – Q-Symphony – Active Voice Amplifier Pro – OTS Lite – 360 Audio |
| Design | AirSlim |
| SmartThings App Support | Yes |
| Slim Type | Slim look |
| Stand Color | SAND BLACK |
| Bixby | Yes |
| Bezel Type | 3 Bezel-less |
| Wi-Fi Type | Yes (Wi-Fi 5) |
| TV Type | QLED |
| USB ports | 2 x USB-A |
| Speaker Type | 2CH |
| Sound Output (RMS) | 20W |
| HDMI Connectivity/Port | 4 / 4K 120Hz (for HDMI 1/2/3/4) |
| Dimensions (W x H x D) (with stand) | 1451.7 x 900.4 x 285.6 (WxHxD, mm) |
| Dimensions (W x H x D) (without stand) | 1451.7 x 831.8 x 25.7 (WxHxD, mm) |
ادفع على 4 دفعات بدون فوائد. مع ديمة
توصيل مجاني
التصنيف: التلفزيونات
الوصف
مراجعات (0)
كن أول من يقيم “Samsung 65 inch Q70D FLAT QLED 4K Resolution – 2024” إلغاء الرد

المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.