- Screen Size: 65 inch
- Resolution: 4K (3,840 x 2,160)
- Series: 7
- Refresh Rate: 50Hz
- Picture Engine: Crystal Processor 4K
- HDR: HDR 10+
- Speaker Type: 2CH
- Connectivity: HDMI: 3 / USB-A: 1
- Operating System: Tizen™ Smart TV
- Made By Samsung in Egypt
عرض السلة تم إضافة “Apple iPhone 17 Pro 6.3 256 GB silver” إلى سلة مشترياتك.
عرض السلة تم إضافة “TV LG 65 INCH” إلى سلة مشترياتك.
جديد
Samsung 65 inch DU7000 FLAT UHD 4K Resolution – 2024
196.000 د.ك
| Availability | In Stock |
|---|---|
| Warranty | Yes |
| Article Number | UA65DU7000UXZN |
| Display Size | 65 inch |
| TV Display Type | LED 4K |
| TV Display Size | 65 inch |
| HD Technology | 4K |
| Resolution | 4K (3,840 x 2,160) |
| Picture Engine | Crystal Processor 4K |
| Micro Dimming | UHD Dimming |
| Contrast | Mega Contrast |
| Motion Rate | 50Hz |
| HDR Technology | HDR10+ |
| Display Type | LED |
| Audio | Adaptive Sound – Q-Symphony – OTS Lite – |
| Design | Slim Look |
| Slim Type | Slim look |
| Stand Color | BLACK |
| Bezel Type | 3 Bezel-less |
| Wi-Fi Type | Yes (Wi-Fi 5) |
| TV Type | 4K |
| USB ports | USB-A: 1 |
| Speaker Type | 2CH |
| Sound Output (RMS) | 20W |
| HDMI Connectivity/Port | 3 |
| Dimensions (W x H x D) (with stand) | 1452.9 x 879.5 x 267.4 (WxHxD, mm) |
| Dimensions (W x H x D) (without stand) | 1452.9 x 834.0 x 60.6 (WxHxD, mm) |
ادفع على 4 دفعات بدون فوائد. مع ديمة
توصيل مجاني
التصنيف: التلفزيونات
الوصف
مراجعات (0)
كن أول من يقيم “Samsung 65 inch DU7000 FLAT UHD 4K Resolution – 2024” إلغاء الرد

المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.